asdasdas
ARKADAŞ BONUSU
Arkadaşını getir 100₺ kazan
Daha Fazla Bilgi
100₺ Arkadaş bonusu arkadaşını sitemize davet eden güncel üyelerimiz için geçerlidir güncel oynayan üyelerimizin en az 1 hafta üyeliği ve bir hafta boyunca yatırım çekim yapması gerekiyor. 100₺ arkadaş bonusu hak kazanması için davet edilen üyemizin min 250₺ yatırması gerekmektedir yeni üye olan kullanıcı 250₺ yatırıp yaptıktan sonra davet eden güncel üyemizin 100₺ bonusu hak kazanması için kullanıcı adını canlı destek hattımiza iletmesi gerekmektedir. Katarbet önceden haber vermeksizin bu bonusu değiştirme iptal etme, geliştirme veya red etme hakkına sahiptir. Bahsin yeni adı Katarbet bol şanslar ve keyifli oyunlar diler.
asdasdas
ÇARKIFELEK YATIRIM BONUSU
Tüm yatırımlarda geçerli.
Daha Fazla Bilgi
Çevrim şartsız üst limit sınırsız Spor ve Casino x2 ————————————————————————— Tüm yatırımlarda %100 kadar yatırım bonusu yakalama şansı Çarkıfelek bonusu Örnek : 100 yatırımınız 50 bonus (150x2= 300 mini çekim talebinde bulunabilirsiniz. En iyi bonuslar herzaman katarbette. Katarbet bu bonusu kötüye kullanım çapraz işlem ve sistematık durumlarda kullanan üyelerin bonusunu iptal etme hakkına sahiptir . Katarbet’te süpriz Çarkıfelek hakkı ve sürpriz bonuslar için katarbetin sosyal medya da takip etmeniz faydanıza olacaktır . Bol sanslar dileriz.
asdasdas
%20 DISCOUNT GERI İADE!
100₺ Kayıp ve katlarında geçerlidir.
Daha Fazla Bilgi
%20 Anında Discaout iade kayıp bonusu Bonustan faydalanmak için Yatırım / Şans yatırım bonusları almamıs olmanız gerekiyor, en son kaybınızın bonusunu alabilirsiniz sadece,devam eden bahsiniz ve hesabınızda bakiye olmamalıdır.12 saat içinde Bakiye Çekimi yapmamış olmanız gerekmektedir.)👉Talep Katarbet Canlı Destek 7/24 👈Alınan bonusların herhangi bir çevirim şartı yoktur ve üyeler istedikleri alanda kullanabilirler. mini çekim alınan bonus,Max çekim 5 katı kadar çekim talebi (Bu bonusu kötüye ve sistematik olası durumlarda kullanım durumlarında iptal etme hakkına sahiptir. Güncel bonus kural ve şartlarının Katarbet BONUSLAR sayfasından düzenli olarak takip edilmesi üyenin sorumluluğundadır."
asdasdas
% 50 HOŞGELDIN BONUSU
100₺ yatırım ve katlarında geçerlidir.
Daha Fazla Bilgi
% 50 hoşgeldin bonusun çevrim şartı oran şartı bulunmamaktadır dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz 100₺ yatırım ve katlarında geçerlidir minimum çekim limiti vardır örnek olarak 100₺ yatırıma %50 bonus alındığı taktirde 100 ₺ nakit + 50₺ bonus 150 x7 kati min 1050 ₺ çekim talebi oluşmalıdır maksimum alınacak bonus miktarı 5000 dir Katarbet bu bonusu çapraz işlem sistematik kopunlar ve kötüye kullanım durumunda iptal etme hakkına sahiptir Bahsin parlayan yıldızı Katarbet bol şanslar ve keyifli oyunlar diler.
Attention: Playing and betting can be fun but also lucrative. Please keep in mind that you may not always win. Please play consciously.
Membership age is 18 and over.